Spolupráce | Bílá vločka s.r.o.
Bílá vločka - vyšší odborná škola zdravotnická  -  přeskočit na navigaci

Spolupráce

Účast na soutěžích:

Německo:

Rakousko:

Spolupráce:

Spolupráce se zahraničím

Spolupráce Bílá vločka

Během letních prázdnin mohou studenti s dostatečnou jazykovou výbavou vykonávat třicetidenní stáž na klinice v Pasově (SRN). Je to velmi vítaná životní i studijní příležitost, neboť si každý ze stážistů osobně srovná tolik diskutované modely nemocniční péče ČR a evrop ského standardu, který pasovská klinika určitě poskytuje.

Spolupráce Bílá vločka

Pro záchranářské obory zatím speciální nabídka není, ale škola je ve velmi dobrém stálém kontaktu s předními pracovníky urgentní péče v USA (OHIO), kteří jezdí ve 2 -3 letých intervalech na besedy se studenty Bílé vločky ( hlavní iniciátor je pan Dr. Francis Mencl).

Spolupráce Bílá vločka

V současné době uvažuje paní Bartušková o využití spojení s irským systémem neodkladné péče pro studenty Bílé vločky (anglicky mluvící).

Vyšší odborná škola zdravotnická

Bílá vločka

Vzdělání | Možnosti | Uplatnění

Soukromá vyšší odborná zdravotnická škola Bílá vločka s.r.o.
Navigace

Vyšší odborná škola zdravotnická Bílá vločka s.r.o., Zachariášova 3, 370 04 České Budějovice
Tel., fax. 387438733, e-mail: skola@bilavlocka.cz

Copyright © 2017 Bílá vločka s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Vytvořila internetová agentura WEBOVARESENI.CZ