Přijímací řízení

Přihláška ke studiu

Přihlášku pro studium na vyšších odborných školách je nutné vyplnit a odeslat do konce května. Následně budete písemně pozváni k přijímacímu řízení.

Přihláška je zdarma, poplatek za přijímací řízení se platí 300,- Kč v hotovosti v den PŘ.

Přijímací řízení

Přijímací řízení pro školní rok 2018-2019 proběhne na naší škole ve dnech 7.6.2018 anebo 21.6.2018 vždy od 10.00 hodin. Vyberte si termín, který Vám vyhovuje.
Pokud jste dosud nedoručili na školu přihlášku ke studiu a úředně ověřené maturitní vysvědčení, můžete ho donést přímo k pohovoru. Nezapomeňte, že nedílnou součástí přihlášky je prohlídka praktickým lékařem, zda jste schopni studia vybraného oboru.

Doplnění vzdělání Bývalým studentům naší školy, záchranářům, nabízíme možnost doplnění vzdělání jako Diplomovaná všeobecná sestra. V případě dostatečného zájmu vám umožníme nástup do 3. ročníku kombinovaného studia DVS. Zájemcům z jiných škol můžeme studium umožnit po předložení a porovnání dokumentů z jejich předchozího studia. Další informace k možnostem vzdělávání na naší škole ve školním roce 2018/2019 najdete ZDE.

Další případná kola přijímacího řízení:

– vyhlásí ředitel školy.
Informujte se na možnost individuálního pohovoru. V případě volné kapacity může ředitel školy vyhlásit další kolo přijímacího řízení v průběhu měsíce září.